W związku z końcem kadencji sołtysów w 31 sołectwach Gminy Pionki odbędą się wybory sołtysów i członków rad sołeckich na lata 2011 - 2014.
Wójt Gminy Pionki Zarządzeniem z dnia 14 stycznia 2011r. w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów i rad sołeckich na terenie Gminy Pionki, określił szczegółowy harmonogram wyborów w sołectwach.
.
H A R M O N O G R A M
zebrań wiejskich do wyboru sołtysów i rad sołeckich
w Gminie Pionki w 2011 r .
Lp |
Miejscowość |
Miejsce zebrania |
Termin |
Osoby biorące udział |
1 |
Augustów |
PSP Augustów |
22.02.2011 godz.17.00 |
Kurpeta Ewa Tomaszewski Marek |
2 |
Adolfin |
u sołtysa |
16.02.2011 godz.17.00 |
Jaskulska Sylwia Molenda Rafał |
3 |
Stoki |
u sołtysa |
16.02.2011 godz.17.00 |
Kapusta Andrzej Jaroszek Iwona |
4 |
Brzeziny |
u sołtysa |
16.02.2011 godz.17.00 |
Sikora Łukasz Drela Henryk |
5 |
Bieliny |
u sołtysa |
16.02.2011 godz.17.00 |
Drab Artur Góralski Jacek |
6 |
Sokoły |
u sołtysa |
17.02.2011 godz.17.00 |
Inglot Przemysław Molenda Rafał |
7 |
Jedlnia |
Remiza OSP |
17.02.2011 godz.17.00 |
Karwicka Wanda Wróbel Tomasz |
8 |
Laski |
PSP Laski |
17.02.2011 godz.17.00 |
Giemza Hanna Chołuj Marzena |
9 |
Januszno |
Szkoła Januszno |
18.02.2011 godz.17.00 |
Niezgoda Irena Lis Adam |
10 |
Jedlnia Kol. |
u sołtysa |
17.02.2011 godz.17.00 |
Robak Krystyna Drela Henryk |
11 |
Krasna Dąbrowa |
u sołtysa |
17.02.2011 godz.17.00 |
Monik Maria Lis Adam |
12 |
Czarna Wieś |
PSP Czarna |
18.02.2011 godz.17.00 |
Borkiewicz Ewa Góralska Bożena Grzybowski Rafał |
13 |
Czarna Kolonia |
PSP Czarna |
18.02.2011 godz.17.00 |
j.w. |
14 |
Tadeuszów Marcelów Kościuszków |
u sołtysa |
18.02.2011 godz.17.00 |
Dorociak Ewa Chrzanowski Roman
|
15 |
Płachty |
u sołtysa |
18.02.2011 godz.17.00 |
Dobrowolska Edyta Konopska Katarzyna |
16 |
Jaroszki |
Remiza OSP |
18.02.2011 godz.17.00 |
Kapusta Andrzej Jaroszek Iwona |
17 |
Poświętne |
u sołtysa |
18.02.2011 godz.17.00 |
Rojek Grażyna Drela Henryk |
18 |
Suskowola |
PZS Suskowola |
21.02.2011 godz.17.00 |
Kiraga Halina Płachta Krzysztof Pyrka Adam |
19 |
Kieszek |
u sołtysa |
21.02.2011 godz.17.00 |
Bonasewicz Łucja Wróbel Tomasz W. |
20 |
Mireń |
u sołtysa |
23.02.2011 godz.17.00 |
Zawadzka Barbara Pyrka Adam Płachta Krzysztof |
21 |
Jaśce |
u sołtysa |
21.02.2011 godz.17.00 |
Wdowska Jolanta Jaroszek Iwona |
22 |
Sałki |
u sołtysa |
21.02.2011 godz.17.00 |
Budzyńska Anna Góralski Jacek |
23 |
Helenów |
u sołtysa |
21.02.2011 godz.17.00 |
Tanana Urszula Grzybowski Rafał Góralska Bożena |
24 |
Zalesie-Kamyk |
u sołtysa |
22.02.2011 godz.17.00 |
Warchoł Małgorzata Płachta Krzysztof Pyrka Adam |
25 |
Sucha |
PSP Sucha |
22.02.2011 godz.17.00 |
Śmietanka Barbara Góralski Jacek |
26 |
Zdżary |
u sołtysa |
15.02.2011 godz.17.00 |
Drózd Andrzej Molenda Rafał |
27 |
Wincentów |
u sołtysa |
22.02.2011 godz.17.00 |
Kustra Dariusz Chrzanowski Roman |
28 |
Dz.Suskowolskie |
PSP Suskowola |
22.02.2011 godz.17.00 |
Podsiadła Małgorzata Konopska Katarzyna |
29 |
Kolonka |
u sołtysa |
22.02.2011 godz.17.00 |
Nakoneczna Wiesława Wróbel Tomasz W. |
30 |
Brzezinki |
u sołtysa |
22.02.2011 godz.17.00 |
Jaroszek Renata Jaroszek Iwona |
31 |
Zadobrze |
u sołtysa |
23.02.2011 godz.17.00 |
Drózd Andrzej Grzywacz Jadwiga Wróbel Tomasz W. |